Eskişehirspor'un da yer aldığı TFF 1. Lig'de mücadele eden 17 takımdan transfer haberlerini sizlerle paylaşıyoruz...
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2020-2021 Futbol Sezonunda 1. Transfer ve Tescil dönemi'nin 4 Ağustos'ta başladığını açıkladı. 5 Ekim 2020'de sona erecek transfer döneminde birinci lig takımlarında yaşanan ayrılıklar ve yapılan transferler sizlerle...
- Gidenler:
Adana Demirspor: Vedat Bora, Ibrahima Kone, Berk Yıldız, Adil Demirbağ, Erkan Zengin, Milan Mitrovic, Kurtuluş Yurt
Adanaspor: İrfan Can Eğribayat
Akhisarspor: Erhan Çelenk, Tolga Ünlü, Ergin Keleş, Onur, Gökhan Değirmenci, Cocalic, Burhan Eşer, Uğur, Cikalleshi
Altay: Yalçın Koşukavak (Teknik Direktör), Cenk Özkaçar
Altınordu: Atakan Üner, Ravil Tagir
Ankaraspor: Mehmet Yiğit, Jovan Blagojevic, Merthan Caner Öztürk, Todorovic, Tugay Kaçar
Ankara Keçiörengücü: Serkan Özbalta (Teknik Direktör)
Balıkesirspor: Aly Malle, Sezer Özmen
Bandırmaspor: Michael Pote
Boluspor: Fırat Gül (Teknik Direktör)
Bursaspor: İrfan Buz, Çağlar Şahin Akbaba, Emrullah Şalk, Tayfur Bingöl, Selçuk Şahin, Aykut Akgün, Abdullahi Shehu, Kerem Can Akyüz, Mamadou Diarra, Yevgen Seleznov
Giresunspor: Ahmet Kesim, Ahmet İlhan Özek, Adriano Facchini, Muhammed Bayır, Numan Çürüksu, Özgür Can Özcan
Menemenspor: Taşkın Çalış
İstanbulspor: Rıdvan Şimşek, Oğuzhan Berber
Samsunspor:
Tuzlaspor: Bayram Olgun
Ümraniyespor: Tarık Tekdal, Bahadır Taşdelen
- Gelenler:
Adana Demirspor: Sedat Şahintürk, Anıl Karaer, Emilijus Zubas, Kerim Avcı, Yunus Akgün, Aurelien Chedjou.
Adanaspor: Ömer Çicek, Ozan Papaker, Belem, Furkan Şeker, Ognjen Ozegovic, Burak Çapkınoğlu
Akhisarspor: Cem Kavçak (Teknik Direktör) - Transfer tahtası kapalı
Altay: Yücel İldiz ( Teknik Direktör), Jovan Blagojevic, Jasmin Scuk, Erhan Çelenk, Ergin Keleş, Sefa Özdemir, Mirza Cihan, Burak Öğür, William Amorim, Lokman Gör, Armand Granduillet, Khaly Thiam, Ziya Alkurt, Rıdvan Şimşek, Timur Temeltaş, Yekta Kurtuluş, Adrien Regattin.
Altınordu: Ahmet İlhan Özek, Oğuzhan Akgün
Ankaraspor: Transfer tahtası kapalı
Ankara Keçiörengücü: İlker Püren (Teknik Direktör), Edon Hasani, Tahir Babaoğlu, Oğuzhan Erdoğan, Emre Uluç, Malik Karaahmet, Emre Gündoğdu, Mert Kula, Saliou Guindo, Joe Dodoo
Balıkesirspor: Mesut Dilsöz (Teknik Direktör) - Transfer tahtası kapalı
Bandırmaspor: Michael Pote, Yonathan Del Valle, İshak Çakmak, Serkan Yavuz, Mehmet Yiğit, Gökay Güney, Ferhan Evren, Gökhan Değirmenci, Bentley Akabueze, Michel Landel, Lacina Traore, Abdulcebrail Akbulut, Emir Halilovic
Boluspor: Ahmet Taşyürek (Teknik Direktör), Oğuzhan Berber, Bekir Yılmaz, Ömer Alıcı, Tugay Kaçar, Nemanja Mihajlovic, Felipe Martins, Muhammet Arslantaş, Araz Abdullayev
Bursaspor: Mustafa Er (T.D.) - Transfer tahtası kapalı
Giresunspor: Hakan Keleş (Teknik Direktör), Sergio Antonio De Luiz Junior, İbrahima Balde, Levy Clement Madinda, Abdou Razack Traore
Menemenspor: Bernard Bulbwa, Emre Batuhan Adıgüzel, Mehmet Aytemiz, Alhassan Adamu, Ömer Faruk Canbirdi
İstanbulspor: Alp Arda
Samsunspor: Vukan Savicevic, Ange-Freddy Plumain, Serge Cedric Yameogo, Duhan Aksu
Tuzlaspor: Tarık Tekdal, Haydar Yılmaz, Özgür Can Özcan, Ferhat Öztorun, Samuel Yohou, Yasin Güreler, Erdem Özgenç, Adama Sarr
Ümraniyespor: Utku Yuvakıran, Hüseyin Çolak, Orkun Özdemir, Enes Soy, Ante Zivkovic, Batuhan Artaslan, Okan Derici, Ercan Coşkun, Alim Öztürk, Moussa Sow, Kevin Mayi, Murat Uslu, Göktuğ Bakırbaş